Mes retai susimąstome apie savo VARDĄ – ką jis reiškia ?Kas suteikė jį – mama , tėtis , senelė, senelis,o gal kaimynas?Kieno garbei pavadino šiuo vardu?Ar pastebėjote , kad kai kuriems žmonėms nepatinka jų vardai .O juk vardas – svarbiausias mūsų gyvenimo kodas , turintis įtakos žmogaus asmenybei , charakteriui ir likimui . Todėl tėvai turėtų rinkti vaikams vardus , jausdami didelę atsakomybę . Vardas- pirmoji tėvų dovana kūdikiui, neskaitant gyvybės , ir ta dovana visam gyvenimui. Nerinkite sunkiai ištariamų ir senoviškų , nesuprantamų ar kieno nors garbei išrinktų vardų.

Gražių vardų yra daug .Nemenkinkite , netrumpinkite savo artimųjų , pažįstamų ir nepažįstamų žmonių vardų . Branginkite savo vardą , savajį AŠ .

Numerologija vardui suteikia informaciją apie žmogaus, kaip asmenybės, augimo galimybes, pasako, ko jis trokšta ir siekia.Vardo skaičius turėtų sutapti su gimimo datos skaičiumi arba prisitaikyti prie jo. Gerai jei žmogaus vardas derinasi su jo charakteriu, o ne prieštarauja. Galbūt todėl kai kuriais atvejais rašytojai, poetai, aktoriai, dailininkai, žodžiu, jautresni kūrybiniai darbuotojai, pasirenka pseudonimus. Ir ne bet kokius, o tokius, kurių vibruojantys skaičiai derinasi su gimimo datos skaičiais, jeigu jie sėkmingi, arba bent jau pagerina juos.Svarbų vaidmenį numerologijoje vaidina ir vardo pirmoji balsė. Ši raidė apibūdina žmogaus temperamentą, jo charakterį.Žinant šią balsę, galima nusakyti, kaip žmogus elgsis, ko iš jo galima tikėtis. Ši raidė – tai vidinė sielos vibracija, ji pasako apie tokius charakterio bruožus kaip valios jėga, apibrėžtumas, jautrumas, kūrybingumas ir t.t. Kai yra sudaryta pilna numerologinė žmogaus charakteristika, tai ši, pirmoji, balsė padeda geriau suprasti žmogaus likimą.

PAVARDĖ rodo priklausomybę giminei . Ištekėjusi moteris praranda savo giminę ir prisiriša prie vyro giminės .Todėl tekėdamos keičia savo pavardę – kartu ir gyvenimą .

Pavardes kai kurie žmonės sulietuvina , sutrumpina ar net pasirenka vyro su vyriška galūne .  Tuomet tos moterys įgyja bevardę giminę .

Moterys , kurios išsituokusios nešioja buvusio vyro pavardę , ir toliau išlieka to vyro giminėje .

Pavardės pakeitimas – tai ryšio su praeitimi nutraukimas , judėjimas nauja kryptimi . Pavardė – tai žmogaus dvasinė sąmonė.

Numerologija – būdas iššifruoti tą informaciją, paslėptą mūsų varde ir pavardėje.