I. 1-13 m. Merkurijaus periodas. Tai mūsų vaikystė-formuojasi charakteris, kuris reikšis per visą gyvenimą, pagrindiniai įpročiai, mąstymo stilius, pasaulėžiūra, bendravimo įgūdžiai.

II. 13-25 m. Veneros periodas. Formuojasi meilės schemos. Pirmoji meilė padeda pagrindus kaip mes suvoksime meilę ir ateityje. Jei patirtis bloga, gali komplikuotis ir tolimesni santykiai.

III. 25-38 m. Marso periodas. Ambicijos, profesijos pasirinkimas, savęs ieškojimas profesijoje. Labai didelė energija, kūryba, veikla, darbas.

IV. 38-52 m. Jupiterio periodas. Gerbūvis, sėkmė, gyvenimo viršūnė. Pats produktyviausias, klestėjimų, pasiekimų periodas. Įgimto talento realizacijos laikas. Sėkmė karjeroje.

V. 52-64 m. Saturno periodas. Karjera, pasiekimai arba skurdas ir ligos. Jei visą gyvenimą nugyvenai teisingai, įvykdei karmines užduotis, tai gavai gerą atpildą. Jei savo problemų nesugebėjai išspręsti ir susidoroti su karminėmis užduotimis, tai laukia ligos ir skurdas. Čia gali ir pasibaigti gyvenimas. Turim labai stipriai užsiimti dvasine veikla. Reikia keisti dvasinį požiūrį arba laukia mirtis. Jei šį periodą išgyvensime ir padarysime tinkamas išvadas, laukia graži ir sveika senatvė.

VI. 64-71 m. Urano periodas.

VII. 71-78 m. Neptūno periodas.

Kiekvieni metai turi 7 periodus, kurie turi savo charakteristikas, kurios kartojasi kiekvienais metais.

PERIODAI

Merkurijusšitas periodas palankus visai intelektualinei veiklai. Įvairūs mokymo kursai, seminarai. Palanku pradėti domėtis kuo nors nauju. Tai geras laikas lengvoms komercinėms operacijoms (drabužių, nedidelių daiktų pirkimams). Stambiems pirkiniams nepalankus laikas. Geras laikas keliauti, bet ne į tolimas, o į trumpas keliones, tačiau šiuo metu galima pirkti išankstines turistines keliones, kurios bus pvz. po pusės metų. Geras laikas susitikti su draugais, bendrauti, šiuo metu ateina geros idėjos. Tai sėkmingas periodas, kuris pareikalauja iš mūsų suktis ir nesnausti.

Santuokai oficialiai šis laikas netinkamas, net draudžiamas. Tokia santuoka bus trumpa ir iš to nieko gero neišeis.

Draugai. Merkurijaus metu pasirodę mūsų gyvenime žmonės yra mūsų vienminčiai, bendraminčiai, idėjiniai draugai. Sutampa mūsų nuomonės, pažiūros, pasaulėžiūra. Juos galime laikyti sielos draugiais, tačiau mūsų bendravimas nebus gilus, bus paviršutiniškas. Su jais galim pabendrauti, paskui santykiai gali nutrūkti pusę metų, metus, paskui vės susitikę pabendraut. Su jais gerai bendrauti, bet santykiai neįpareigojantys.

Vaikai gimę tokiu periodu turi didelį bendravimo poreikį su mama, su juo bus intelektualinis ryšys, su juo reiks daug bendrauti, šnekėti intekeltualiai, logiškai.

Meilės santykiai. Merginai vaikinas yra Merkurijus-draugas, seksualinio ryšio nebus, tačiau jie bus sielos draugai. Jei vaikinui mergina yra Merkurijus tai santykių pagrindas taip pat yra draugystė-brolio ir sesers santykiai.

Venera- tiek vyrams, tiek moterims šiuo periodu norisi džiaugtis gyvenimu, „gera ant dūšios“. Norisi  mylėti, viduje lengva ir gera, padidėja seksualumas, vyriškumas, moteriškumas, norisi puoštis, mesti svorį, valyti organizmą, daryti sveikatos procedūras. Palankus periodas, problemas pavyksta išspręsti nesudėtingai, ateina geri sprendimai. Labai gerai šiuo periodu puošti namus, daryti remontus, atnaujinti savo stilių, garderobą, išvaizdą. Norisi meilės, romantikos, pradėti ką nors, globoti, rūpintis. Rūpintis šeima arba pradėti ieškoti meilės.

Santuokai tinkamas laikas. Ilgi ir stabilūs santykiai.

Draugai. Atėję žmonės šiuo periodu į mūsų gyvenimą gali būti labai geri draugai ir globėjai, galima net finansinė parama.

Vaikai gimę tuo metu yra mūsų meilės kūdikiai. Reiškia vyras ir moteris labai mylėjo vienas kitą ir vienas kitam atsidavė. Su vaiku bus jausminis ryšys. Vaikai labai mylės savo mamą. Tokį vaiką reikia mylėti, apsupti šiluma ir teigiamais jausmais.

Meilės santykiai. Jei moteriai tuo periodu ateina vyras į jos gyvenimą, tai ji tą vyrą įsimylės, tačiau nebūtinai jis ją mylės. Jai kils stiprus jausmas, seksualinis ryšys. Vyrui jei moteris ateis į jo gyvenimą, tai jis ją įsimylės.

Marsas- tai labai aktyvus laikas, įtemptas darbas ir laikas. Gali būti daug darbo, veiklos, visokių pasiūlymų. Gali būti konfliktų, įtampų, barnių, nesutarimų. Tai laikas, kai turim save realizuoti kūrybiškai, nes kitaip iš neturėjimo užsiėmimo gali kilti nervai ir susierzinimas arba realizuojam save per darbą. Todėl vienu metu gali būti didelis aktyvumas, o kitu metu gali būti nervai ir nuolatiniai karai su visais.

Santuokai šis laikas nerekomenduojamas. Sutuoktiniai vienas kitam draskys akis, pyksis, kariaus. Na nebent moteris gali tekėti Marso laikotarpiu, bet ir jai nerekomenduojama.

Draugai moteris moteriai arba vyras vyrui, tuo metu atėję į gyvenimą bus konkurentai, su kuriais anksčiau ar vėliau gali prasidėti kova dėl darbo, pareigų ar kitų dalykų, arba tas žmogus kritiškai prie mūsų kabinėsis, kažką aiškinsis.

Vaikai šiuo periodu motinai gimsta labai sunkiai, motinai gali būti nukraujavimai, sudėtingas ir skausmingas gimdymas.

Meilės santykiai vyrai tuo metu atėję į moters gyvenimą yra sex idealai, labai geri seksualiniai santykiai ir aistros. Vyrui atėjusi moteris į jo gyvenimą jį stimuliuos, neleidžia sustingti, įkvėpia jį idėjomis arba jį erzina.

Jupiteris- tai geras periodas, sėkmingas laikas. Net jei tuo metu bus problemų, jos mūsų labai neapsunkins, gausim gerą rezultatą. Geras laikas plėsti akiratį, keliauti, dvasiškai tobulėti. Šiuo metu gali sustiprėti mūsų autoritetas, kad mes tobulėjam, augam, bręstam. Jei mes kažkam pagal gimimo laiką Jupiteris, tai jie mus laikys autoritetu.

Santuokai labai geras laikas, santuoka bus ne tik ilga ir laiminga, bet ir turtinga. Jupiteris atneša mums naujas finansines galimybes, arba žmones, kurie mums sponsoriaus. Tinka pasirašyti sutartis.

Draugai biznio, dalykinės partnerystės santykiai. Jei žmonės tuo metu mums ką nors siūlo reikia atkreipti dėmesį arba jie yra gimę mūsų Jupiterio periodu.

Vaikai gimę šiuo metu yra mums dievo dovana, mes turim jį gerbti, jis turės savo nuomonę.

Meilės santykiai. Moteriai vyras –mecenatas, globėjas. Jinai jausis už jo kaip už sienos. Supratimas, globa, palaikymas. Vyrui moteris-globėja, rūpintojėlė, Dievo siųsta jam padėti. Tai pagarbos santykiai, rūpestis, globa. Seksualinės energijos neduoda.

Saturnas – tai karjera, darbas, pripažinimas, autoritetas, valdžia. Populiarumas visuomenėje, prestižas, todėl vieniems žmonėms būtent šiuo periodu ateina naujas darbas, darbiniai pasiūlymai arba galimybės daryti karjerą, laimėti konkursą. Taip pat Saturnas yra bankrotas, pinigų stygius, praradimai, darbo netekimas, sveikatos praradimas. Taigi vieniems šis periodas yra geras, kitiems kaip tik blogas. Tai karminis periodas. Ožiaragiams šį periodą pergyventi lengviau nei kitiems.

Santuoką gerai kurti dėl pinigų arba karjeros sumetimais. Tai karmiškai duota santuoka, tai reiškia, kad tuo žmogumi nepavyks atsikratyti.

Draugai. Meilės santykiai. Žmogus atėjęs tuo periodu gali būti kaip guru, dvasiniu mokytoju, autoritetu, arba kaip tik atvirkščiai, žmogus įneša daug problemų ir nesąmonių. Tas žmogus yra karminis ir mums jis siųstas, kad kažko pasimokintumėme. Šiuo žmogumi sunku atsikratyti, kol neišspręsim tos situacijos.

Vaikai yra karminiai, per juos turėsime kažką suprasti. Gimdymas yra sunkus, sudėtingas.

Uranas- permainų, pasikeitimų, netekimų periodas. Tuo metu gali įsiveržti netikėta situacija ir viską apversti aukštyn kojom. Šiuo metu labai gerai kažką keisti. Galim keisti būstą, daryti remontą, kurti naują erdvę, kils daug gerų idėjų. Labai gerai keliauti, susipažinti su naujais žmonėmis, naujomis idėjomis, praplėsti akiratį. Labai gerai daryti didelius finansinius sandorius. Kažkur investuoti pirkti žemę, nekilnojamą turtą. Šiuo metu gali apvirsti visas gyvenimas, viskas pasikeisti.

Santuoka be įsipareigojimų, priimti vienas kitą tokį koks jis yra ir vadovautis lygybės principu. Jei abiems santuoka yra uraninė, tai jie abu tobulėja, keičiasi dvasiškai.

Žmonės, draugai atėję šiuo periodu yra be įsipareigojimų-atėjo ir dingo.

Vaikai vunderkindai. Tai labai gabūs, originalūs vaikai su savo filosofija, gali būti netyčiukai. Tokį vaiką reikia gerbti ir priimti jį tokį, koks jis yra.

Neptūnas – labai tinkamas poilsiui, atostogoms, ypač kelionei vandeniu. Labai palanku svajoti, kurti vizijas,( kaip aš planuoju naujas mintis, naujus santykius). Geras laikas dvasinėms paieškoms. Gali būti iliuzijų, saviapgaulių laikas, kai atsiveria akys ir mes suprantam, kad tai yra tik iliuzija, saviapgaulė. Šiuo metu pavojinga vartoti alkoholį, nes galima „užsikabinti“. Šiuo periodu nereikia pasirašinėto jokių finansinių sutarčių, netvarkyti finansinių dalykų. Tai laikas ilsėtis, svajoti arba dvasiškai tobulėti.

Santuokoje per daug idealizuosim kitą žmogų, bandysim priartinti prie realybės. Tai gali būti svajonių santuoka, bet gali būti, kad žmogus per daug kitą idealizuoja ir nemato realybės.

Draugai. Atėjęs tuo periodu žmogus gali mus labai apžavėti, mes nuo jo apsvaigsim, idealizuosim jį, o jis gali tuo naudotis ir mus apgaudinėti. Dėl to su tokiais ryšiais reikia atsargiai, nes vėliau tuo žmogumi galime nusivilti. Šie žmonės gali atsinešti ir priklausomybes nuo alkoholio, narkotikų, gali būti psichinės ligos.

Vaikai gali būti idealai, mes juos dievinsim, nematysim realybės, dėl jų galim viską padaryti, tai yra mūsų svajonių vaikas, kuris įkūnija mūsų gražiausius lūkesčius.