Senovės graikai tikėjo, kad kiekvieną žmogų globoja tam tikras dievas, atsižvelgiant į tai, kokiu metu žmogus yra gimęs.

 • Atėnė (03 21 – 04 20)
 • Afroditė (04 21 – 05 20)
 • Apolonas (05 21 – 06 21)
 • Hermis (06 22 – 07 22)
 • Dzeusas (07 23 – 08 23)
 • Demetra (08 24 – 09 23)
 • Hefaistas (09 24 – 10 24)
 • Arėjas (10 25 – 11 22)
 • Artemidė (11 23 – 12 21)
 • Hestija (12 22 – 01 20)
 • Hera (01 21 – 02 19)
 • Poseidonas (02 20 – 03 20)

Atėnė (03 21 – 04 20)

Atėnė – Dzeuso ir Heros dukra. Tai išminties, karo ir pergalės, menų ir amatų deivė. Žmonėms, kuriuos globoja Atėnė, gerai sekasi verslas. Jie taip pat gali būti ir garsūs menininkai. Šie žmonės labai smalsūs ir užsispyrę. Jie nori viską žinoti. Jie taip pat atkakliai kovoja už teisybę ir savo poziciją. Dėl tokio jų užsispyrimo kartais gali būti sunku su jais bendrauti. Tačiau tie, kurie kartu su jais gyvena, gali jaustis saugūs, nes šie žmonės moka kovoti už savo ir savo šeimos laimę.

Afroditė (04 21 – 05 20)

Afroditė – Dzeuso ir Dionės dukra (pagal kitus šaltinius – Urano dukra). Tai meilės ir grožio deivė. Žmonės, kuriuos globoja Afroditė, dažniausiai yra gražūs – ir išore, ir savo vidiniu pasauliu. Jie lengvai bendrauja, žavi ir traukia kitus. Jiems labai daug reiškia meilė. Kai myli, yra laimingi, aktyvūs. Su mylimo žmogaus parama gali labai daug pasiekti. Jeigu jaučia meilės trūkumą, tampa viskam abejingi, pesimistiški.

Apolonas (05 21 – 06 21)

Apolonas – Dzeuso ir Letos sūnus. Tai saulės šviesos dievas, graikų mitologijoje vaizduojamas su lanku ir strėlėmis. Jį graikai laikė muzikos ir poezijos globėju, dievu pranašautoju ir gydytoju. Žmonės, kuriuos globoja Apolonas, yra labai talentingi, žavi kitus. Tačiau neretai jie nesugeba savo talento išnaudoti, puola daryti tai viena, tai kita, nieko neįgyvendina iki galo. Jų gyvenimo būdas lengvabūdiškas, jie vengia atsakomybės.

Hermis (06 22 – 07 22)

Hermis –Dzeuso ir Atlanto dukters Majos sūnus. Tai keleivių ir pirklių (taip pat ir sukčių, vagių) globėjas. Jis buvo laikomas tarpininku tarp dievų ir žmonių. Žmonės, kuriuos globoja Hermis, turi ypatingų diplomatinių sugebėjimų, deryboms reikalingos kantrybės ir tolerancijos. Tiesa, tarp šio tipo žmonių pasitaiko ir veidmainių, sukčiautojų, padlaižūnų. Šiems žmonės dažniausiai gerai sekasi tvarkyti finansinius reikalus.

Dzeusas (07 23 – 08 23)                     

Dzeusas – vyriausias ir galingiausias dievas. Žmonės, kuriuos globoja Dzeusas, yra išdidūs, trokštantys dėmesio, valdžios, garbės. Tiesa, ne visi moka turima valdžia pasinaudoti. Tai drąsūs, aktyvūs žmonės, sugebantys išsisukti iš bet kokios situacijos. Šie žmonės būna geri oratoriai, diplomatai.

Demetra (08 24 – 09 23)

Demetra – Dzeuso sesuo. Tai žemdirbystės deivė, derlingumo, vaisingumo ir santuokos globėja. Žmonės, kuriuos globoja Demetra, turi moteriškų savybių. Jiems svarbiausia šeima ir vaikai. Jie ypač pareigingi, rūpestingi, tvarkingi ir netgi kartais pernelyg pedantiški.

Hefaistas (09 24 – 10 24)

Hefaistas – Dzeuso ir Heros sūnus. Tai ugnies dievas, amatininkystės, skulptorių, kalvystės globėjas. Šis dievas iš kitų išsiskyrė tuo, kad labai daug dirbo, buvo kalvis. Žmonės, kuriuos globoja Hefaistas, yra labai darbštūs, viską gyvenime pasiekia darbu. Darbas, užsibrėžti tikslai jiems yra svarbiausia. Šie žmonės nuoširdūs, patikimi, kantrūs. Juos sunku suerzinti, tačiau, jei supyksta, geriau pasisaugoti, nes pyksta ugningai.

Arėjas (10 25 – 11 22)

Arėjas – Dzeuso ir Heros sūnus, Afroditės vyras. Tai karo dievas. Žmonės, kuriuos globoja Arėjas, yra karšto būdo, aistringi. Jeigu myli, myli aistringai, visiškai atsiduoda partneriui. Jei kažkas juos įskaudina, gali būti labai kerštingi. Šie žmonės užsispyrę, atkakliai siekia savo tikslų, nenusileidžia, nenori pripažinti kitų nuomonės.

Artemidė (11 23 – 12 21)

Artemidė – Dzeuso dukra. Tai medžioklės deivė. Dar ji buvo laikoma gimdyvių, naujagimių globėja. Žmonės, kuriuos globoja Artemidė, kaip medžiotojai turi tikslą ir aktyviai jo siekia, kovoja už savo tiesą. Jie kūrybiški, darbštūs, gali pasiaukoti visuomenės labui. Kartais jie gali būti pernelyg naivūs, altruistiški, kupini idealų, todėl kitiems žmonėms gali atrodyti keisti ir nepriimtini.

Hestija (12 22 – 01 20)

Hestija – Dzeuso sesuo. Tai ugnies deivė, namų židinio globėja. Žmonės, kuriuos globoja Hestija, ypač kantrūs, kruopštūs, pedantiški. Jie siekia, kad viskas būtų tobula, reikšminga. Jie niekada nemes pradėto darbo, kol jis nebus atliktas tobulai, kantriai taisys visas klaidas. Šie žmonės sugeba „uždegti“, paskatinti darbui, suburti vienam tikslui kitus žmones.

Hera (01 21 – 02 19)

Hera – Dzeuso sesuo ir žmona. Tai santuokos ir ištikimybės deivė. Nepaisant to, ji pati buvo pavydi, ne nuolanki žmona, o nuolat priekaištaujanti, besielgianti savaip. Žmonės, kuriuos globoja Hera, išsiskiria iš kitų originaliu mąstymu, aukštu intelektu, lakia vaizduote. Jie patys retai būna laimingi vedę, nes jiems reikia laisvės, pokyčių. Jie nenusėdi vietoje, mėgsta keliauti, ieško nuotykių.

Poseidonas (02 20 – 03 20)

Poseidonas – Dzeuso brolis. Tai jūrų valdovas. Žmonės, kuriuos globoja Poseidonas, yra labai jautrūs, turi gerą intuiciją. Jų nuotaika keičiasi kaip jūra – tai rami, tai audringa. Jų gyvenimas taip pat nepastovus, nes jie nemoka nuobodžiauti. Vanduo teikia jiems stiprybės, jiems patariama gyventi ar bent dažniau būti prie vandens. Jie ištveria didžiausias vidinio gyvenimo audras.