Dvasinis valymasis

Dvasinio valymosi tikslas yra išvalyti kūną, mąstymą ir energijas nuo negatyvių minčių ir jausmų. Dvasinės švaros galima pasiekti atliekant dvasinės praktikos pratimus. Tai suteiks Jums džiaugsmą, žavesį, sėkmingą ir pilnavertį bendravimą, sąmonės gerovę ir dvasinę sveikatą. Visi dvasinės praktikos pratimai turi būti atliekami su malonumu, nes  malonumas yra vienas iš meilės aspektų, o meilė – tai dvasingumo pagrindas.

0RAS. Dvidešimt gilių įkvėpimų ir iškvėpimų kiekvieną dieną. Vėliau prieiti iki vienos valandos sąmoningų įkvėpimų ir iškvėpimų. Stebėkite savo kvėpavimą. Jis turi būti gilus. Taip Jūsų kūnas taps energingesnis  ir išsivalys sąmonė.

UGNIS. Žiūrėjimas į liepsną (pvz., žvakę) ar sėdėjimas ir meditavimas prie laižo ar židinio ugnies išvalys Jūsų dvasinį, mentalinį ir fizinį kūnus. Meditacija miške prie laužo turi ypatingų galių.

VANDUO. Maudykitės kasdien mažiausiai vieną kartą. Labai naudinga maudytis šaltinio vandenyje, ežeruose, jūroje.

ŽEMĖ. Sportas, gyvenimas ant žemės (palapinėje) yra nenusakoma dvasinio valymosi praktika. Didelę reikšmę turi ir dietos laikymasis.

BADAVIMAS. Susilaikymas nuo maisto vieną kartą per savaitę duoda kūnui pailsėti ir padidina meilę maistui.

MINTYS. Tai vienas svarbiausių ir galingiausių dvasinio išsivalymo būdų. Pagerinkite savo minčių kokybę, ir Jūs pagerinsite savo gyvenimą. Savo mintimis Jūs kuriate savo ateitį, nepriklausomai nuo to, ar Jūs tai suvokiate, ar ne.

BESĄLYGINĖ MEILĖ, ŽMONIŠKAS BENDRAVIMAS. Jūs turite besąlygiškai mylėti ne tik savo draugus, bet ir savo priešus. Jie yra praradę savo galią, o mylėdami savo priešus Jūs įgysite didesnę energiją, didesnį gyvybingumą, didesnę meilę ir supratimą.